Škola

Základní škola Komenského 15 je škola s více než stoletou tradici. Nachází se v centru města, je dostupná místním i dojíždějícím žákům. Pro žáky 1. stupně jsou organizovány ozdravné pobyty a pro žáky 2. stupně turistický, lyžařský, vodácký a cyklistický kurz. Anglický jazyk je vyučován již od 2. ročníku, ve výuce pomáhají dobrovolnice z Evropské unie. Škola pořádá pravidelné výjezdy do anglicky a německy mluvících zemí. Žáci školy každoročně vyjíždí…

Zjisit více

Novinky

Začátkem února se do naší školy přišly podívat děti z novoměstských mateřských škol, které se chystají do prvních tříd. Prohlédly si školu a vyzkoušely rukodělné práce s korálky.  Seznámily se s terarijními zvířaty, která jim představil pan učitel Nýč. Sladkou tečkou nakonec byly palačinky, které si děti podle chuti samy dozdobily a posvačily. Pro všechny to byl hezký den a my se těšíme, že se s mnohými potkáme i na Školičce před školou.

Číst celé

Během roku 2017 se na naší škole podařilo uskutečnit mnoho výletů, exkurzí a akcí, které byly podporovány granty. Získali jsme je nejen z našeho města na podporu prevence rizikového chování, ale také z kraje na podporu rozvoje talentů. V naší škole se již 10 let zaměřujeme na vyhledávání a podporu fotografických talentů. V červnu odjeli „sedmáci“ do Polska na exkurzi do největšího zábavního parku, aby dokázali překonat strach a sami sebe. „Je pět hodin ráno a já vstávám. Ptáte se, proč vstávám tak brzo? Protože dnes jedeme do Energylandie! Moc se těším, bude to určitě jak zábavné tak i strašidelné. Budeme muset překonat svůj strach, i uklidnit své žaludky, které budou jistě chtít také…

Číst celé
Více novinek

Jídelní lístek

Pondělí

Polévka Jarní prázdniny
Přídavek

Úterý

Polévka Jarní prázdniny
Přídavek
Celý jídelní lístek