Okresní kolo ve vybíjené

Ve středu 5. 4. 2017 se tým z naší ZŠ Komenského, vybraný ze žáků 4. – 5. tříd, opět zúčastnil okresního kola ve vybíjené v Broumově. Osm družstev bylo rozděleno do dvou skupin, v kterých hráli systémem každý s každým. Naši chlapci odehráli zápasy bez zbytečných chyb a šťastně postoupili do finále z 1. místa ve skupině. Tam se utkali o vítězství s vítězem druhé skupiny ZŠ Krčín a vyhráli. Také 3. škola ZŠ Malecí z našeho města skončila na krásném 4. místě. Po ukončení turnaje jsme se s dětmi ze všech tří škol z Nového Města vydali odměnit do cukrárny na broumovské náměstí a pak odjeli společným autobusem domů. Náš tým brzy čeká krajské kolo ve vybíjené, kam jsme již popáté postoupili. O tom až příště.

Markéta Lorencová