Třídy

Informace o třídách

Statistika 1. stupeň (1. – 5. ročník) 164 žáků (85 chlapců a 79 dívek) průměr na třídu   20,5 žáka 2.stupeň (6. – 9. ročník) 122 žáků (69 chlapců a 53 dívek) průměr na třídu   20,33 žáka Celkem 286 žáků (154 chlapců a 132 dívek) průměr na třídu   20,43 žáka Přehled po třídách Třída Počet žáků Chlapci Dívky Třídní učitel 1.A 22 10 12 Mgr. Dagmar Remešová 2.A 18 11 7 Mgr. Petra Podsedníková 2.B 18 10 8 Mgr. Lada Kaválková…

Přečíst celé

Stránky tříd

3.A http://skolaci-2016.webnode.cz/ 3.B http://komendaci2016.webnode.cz/ 4.A http://nasetrida2015.webnode.cz/ 6.A http://abcdkomenda.webnode.cz/ 7.A http://zaci-komendaci.webnode.cz/ 9.A + 9.B http://komendaci.sidak.cz/

Přečíst celé

Třída 1.A

  Třídní učitel:  Mgr. Dagmar Remešová Pedagogická asistentka: Marie Škarvanová Seznam žáků Rozálie BURDOVÁ Jiří ČECH Jindřich DANĚK Jan FALTUS Matyáš HOLÝ Leona HRONOVSKÁ Lucie JÁNEŠOVÁ Denisa MAGOVÁ Tobiáš PÁCA Štěpánka PROUZOVÁ Matouš ROUSEK Adéla SEMELBAUEROVÁ Denisa SEMELBAUEROVÁ Pavla ŠIMKOVÁ Adam ŠIMON Šimon ŠKODA Amálie ŠPATENKOVÁ Emílie ŠTĚPAŘOVÁ Adéla TYMELOVÁ David VONDŘEJC David VRABEC Týna ŠKARVANOVÁ

Přečíst celé

Třída 2.A

  Třídní učitel : Mgr. Petra Podsedníková Seznam žáků Jakub BARTOŠ Veronika FRANCOVÁ Martin HANUŠ Eliška KLEPRLÍKOVÁ Aneta KRECLOVÁ Matyáš MARŠÍK Jan MAZÁČ Nikol REPISKÁ Adam RYDLO David RYŠAVÝ Jakub SMOLA Jaroslav STŘÍBRNÝ Matěj ŠKODA Martin ŠULC Šárka UMLAUFOVÁ Johanna VALESKÁ Eliška VÍTKOVÁ Vojtěch ZEIDLER

Přečíst celé

Třída 2.B

Třídní učitel : Mgr. Lada Kaválková Seznam žáků Jan BREITER Karolína FIALOVÁ Martin FŇOUK Tereza HANUŠOVÁ Lukáš HORÁČEK Sofie HORVÁTHOVÁ Karel HRACHOVÝ Michal HRUDÍK Václav HVĚZDA Eva JANKOVÁ Adam JUNG Natálie KÁBRTOVÁ Zdeněk KOTÁSEK Tereza KRÁSNÁ Asante  KRATĚNOVÁ Richard PLAŠIL Pavlína PLAŠILOVÁ Tadeáš VOLÍN

Přečíst celé

Třída 3.A

Třídní učitel : Mgr. Renata Majerská  Seznam žáků Eliška ASSZONYI Vojtěch ČÁP Barbora ČERMÁKOVÁ Martin FALTUS Karolína HOLÁ Tony HUBÁLEK Jan JEŽEK Eva JEŽKOVÁ Laura MATERNOVÁ Mikuláš PAPEŽ Ondřej PODSEDNÍK Lea PODSEDNÍKOVÁ Filip ŠPATENKA Matěj ŠROLL Richard TEJKL Michal VANĚK Barbora VERNEROVÁ Natálie VOTROUBKOVÁ

Přečíst celé

Třída 3.B

Třídní učitel : Mgr. Lenka Tláskalová Seznam žáků Jan BURDA Luisa ČECHTICKÁ Jiří DUCHOŇ Felix FRIČ Helana HORVÁTHOVÁ Jiří JIROUNEK Nela KÁRNÍKOVÁ Adam KAVÁLEK Anna KAVÁLKOVÁ Eliška KULHÁNKOVÁ Maja OŽĎANOVÁ Šimon PETR Veronika POLÁČKOVÁ Sofie RUTNEROVÁ Adam Maxmilián SVOBODA Tereza SVOBODOVÁ Dan TUČEK Matouš VÁLEK

Přečíst celé

Třída 4.A

Třídní učitel : Mgr. Ivana Králová Pedagogická asistentka: Anna Herzigová Seznam žáků Tereza  BAHNÍKOVÁ Nela  ČEJCHANOVÁ Ema  DAVIDOVÁ Vojtěch  FIŠER Matyáš  HANZAL Matyáš  HERZIG Emily  HOŇKOVÁ Emma  HORÁKOVÁ Eliáš  KOZÁK Oliver  KOZÁK Jan KRČ Stela  LIKAVCOVÁ Natálie  PODOLNÍKOVÁ Daniel  SHÁNĚL David  SMÍŠEK Julie  ŠELEPECOVÁ Gabriela ŠULCOVÁ Lukáš  UHEREC Adéla  ULRICHOVÁ Tomáš  VANĚK Petr  VLČEK Daniel  ŽĎÁRA

Přečíst celé
Další
Zdá se, že jste tu poprvé. Vyberte si prosím svoji roli
Jsem žák
Jsem rodič
Jsem návštěvník