Třídy

Informace o třídách

Statistika 1. stupeň (1. – 5. ročník) 174 žáků (85 chlapců a 89 dívek) průměr na třídu   21,75 žáka 2.stupeň (6. – 9. ročník) 134 žáků (78 chlapců a 56 dívek) průměr na třídu   19,14 žáka Celkem 308 žáků (163 chlapců a 145 dívek) průměr na třídu   20,53 žáka Přehled po třídách Třída Počet žáků Chlapci Dívky Třídní učitel 1.A 18 11 7 Mgr. Petra Podsedníková 1.B 18 11 7 Mgr. Lada Kaválková 2.A 18 10 8 Mgr. Renata Majerská 2.B…

Přečíst celé

Stránky tříd

2.A http://skolaci-2016.webnode.cz/ 2.B http://komendaci2016.webnode.cz/ 3.A http://nasetrida2015.webnode.cz/ 5.A http://abcdkomenda.webnode.cz/ 6.A http://zaci-komendaci.webnode.cz/ 8.A + 8.B http://komendaci.sidak.cz/

Přečíst celé

Třída 1.A

Třídní učitel : Mgr. Petra Podsedníková Seznam žáků zvětšit zvětšit zvětšit Jakub BARTOŠ Veronika FRANCOVÁ Martin HANUŠ Eliška KLEPRLÍKOVÁ Aneta KRECLOVÁ Matyáš MARŠÍK Jan MAZÁČ Nikol REPISKÁ Adam RYDLO David RYŠAVÝ Jakub SMOLA Jaroslav STŘÍBRNÝ Matěj ŠKODA Martin ŠULC Šárka UMLAUFOVÁ Johanna VALESKÁ Eliška VÍTKOVÁ Vojtěch ZEIDLER

Přečíst celé

Třída 1.B

Třídní učitel : Mgr. Lada Kaválková Seznam žáků Jan BREITER Karolína FIALOVÁ Martin FŇOUK Tereza HANUŠOVÁ Lukáš HORÁČEK Karel HRACHOVÝ Michal HRUDÍK Václav HVĚZDA Eva JANKOVÁ Adam JUNG Natálie KÁBRTOVÁ Zdeněk KOTÁSEK Asante  KRATĚNOVÁ Tereza KRÁSNÁ Richard PLAŠIL Pavlína PLAŠILOVÁ Adam ŠIMON Tadeáš VOLÍN

Přečíst celé

Třída 2.A

Třídní učitel : Mgr. Renata Majerská  Seznam žáků Eliška ASSZONYI Vojtěch ČÁP Barbora ČERMÁKOVÁ Marin FALTUS Karolína HOLÁ Tony HUBÁLEK Jan JEŽEK Eva JEŽKOVÁ Laura MATERNOVÁ Mikuláš PAPEŽ Ondřej PODSEDNÍK Lea PODSEDNÍKOVÁ Filip ŠPATENKA Matěj ŠROLL Richard TEJKL Michal VANĚK Barbora VERNEROVÁ Natálie VOTROUBKOVÁ

Přečíst celé

Třída 2.B

Třídní učitel : Mgr. Lenka Tláskalová Seznam žáků Jan BURDA Luisa ČECHTICKÁ Jiří DUCHOŇ Felix FRIČ Jiří JIROUNEK Nela KÁRNÍKOVÁ Adam KAVÁLEK Anna KAVÁLKOVÁ Eliška KULHÁNKOVÁ Maja OŽĎANOVÁ Šimon PETR Veronika POLÁČKOVÁ Sofie RUTNEROVÁ Eliška SKALÁKOVÁ Adam Maxmilián SVOBODA Tereza SVOBODOVÁ Dan TUČEK Matouš VÁLEK

Přečíst celé

Třída 3.A

Třídní učitel : Mgr. Ivana Králová Pedagogická asistentka: Anna Herzigová Seznam žáků Tereza  BAHNÍKOVÁ Nela  ČEJCHANOVÁ Ema  DAVIDOVÁ Vojtěch  FIŠER Matyáš  HANZAL Matyáš  HERZIG Emily  HOŇKOVÁ Emma  HORÁKOVÁ Eliáš  KOZÁK Oliver  KOZÁK Jan KRČ Stela  LIKAVCOVÁ Natálie  PODOLNÍKOVÁ Daniel  SHÁNĚL David  SMÍŠEK Julie  ŠELEPECOVÁ Lukáš  UHEREC Adéla  ULRICHOVÁ Tomáš  VANĚK Petr  VLČEK Daniel  ŽĎÁRA

Přečíst celé

Třída 3.B

Třídní učitel : Mgr. Václav Nýč Seznam žáků David  BABKA Vojta  BOŘEK Veronika  DANIŠOVÁ Vojtěch  DUŠEK Markéta  HOFMANOVÁ Tomáš  HOLÝ Adéla  HYLSKÁ Jakub  KLUČKA Elisabeta  KRAUSOVÁ Matěj  MRÁZEK Rosalie  OŽĎANOVÁ Julie  PETEROVÁ Tadeáš  SEMELBAUER Kateřina  SKLENÁŘOVÁ Kateřina  SMOLOVÁ Nela  ŠIMKOVÁ František  ŠKODA Michal  ŠTĚRBA Jan  TUPEC Karolína  UŽDILOVÁ Anežka VANĚČKOVÁ Tereza  VÍTKOVÁ Pavel  VLČEK

Přečíst celé
Další
Zavřít