Pro všechny platby za školní akce využijte protál Školní program. Kontrolujte si prosím pravidelně zůstatek vašeho konta, ten musí být minimálně 100 Kč.

Přejít do pokladny

Pro kontrolu prospěchu a komunikaci s pedagogickými pracovníky


Přejít do žákovské knížky

Nejbližší události

Ředitelský den

Ředitel školy vyhlašuje 29.9. 2023 (pátek)  „DEN ŘEDITELSKÉHO VOLNA“. Provoz ŠD bude zajištěn od 7.00 – 15.00hod. při dostatečném počtu přihlášených dětí. V případě zájmu, je nutno kontaktovat telefonicky (723 270 643) nebo osobně vedoucí vychovatelku do 21.9. 2023!!!  Školní jídelna v tento den dětem uvaří !
Detail události

Podzimní slavnosti

Na naší škole proběhnou Podzimní slavnosti, letos s tématem bramborovo-kukuřičné. Škola bude žáky a učiteli tematicky vyzdobena. Během třetího týdne v říjnu, před setměním, proběhne Strašidelná „bramborovo-kukuřičná“ stezka. Datum upřesníme dle počasí.
Detail události
Více událostí

Novinky

Ve středu 17.5. jsme jeli autobusem do Černčic, podívat se na jednu krásnou, přírodní zahradu. Moc se mi líbila. Když jsme pak šli dovnitř, vzali jsme si bačkory a pak nám Markéta povídala o ovcích. Potom jsme čistili a česali vlnu. Dokonce jsme si mohli vlnu i vyprat. Nejúžasnější bylo, že jsme si mohli z vlny něco vyrobit. Ale nejvíce se mi líbilo krmení jehňat. A dokonce jsme viděli i osla. Klára Pařízková Nám se nejvíce líbilo krmení malých jehňat. Byl to příjemný pocit hladit si jejich hebkou srst. Markéta nám povídala, že ovčí srst v zimě izoluje před chladem a v létě před teplem. Proto se musí vlna stříhat…

Číst celé

Ve dnech 9. – 12.5. se žáci 4. a 5.A zúčastnili pobytu v přírodě v Bartošovicích v Orlických horách. Přijeli jsme v úterý a hned ve středu jsme se vydali na celodenní výlet do muzea Tvrz Hanička, kde jsme si vyslechli poučný výklad o životě v pohraničí. Cestou zpět jsme si prohlédli Orlické hory z rozhledny na Anenském vrchu a plnili úkoly hry šipkovaná. Ve čtvrtek jsme se dopoledne učili a odpoledne se utkali v několika sportovních disciplínách. Po celou dobu pobytu žáci plnili sedm úkolů týkajících se koní. Ve čtvrtek večer se role vyměnily – žáci připravili stezku odvahy pro učitelky a asistentky. V pátek bylo velké hodnocení a odměňování všech sportovních klání, soutěží vědomostních a zdatnosti…

Číst celé
Více novinek

Jídelní lístek

Pondělí

Polévka Rajčatová s rýží
  1. Květákový mozeček, vařené brambory
  2. Smažená rýže s kuřecím masem a zázvorem
  3. Vepřová plec dušená se zeleninou - Šumavská, těstoviny,
Přídavek

Úterý

Polévka Hrachová s párkem
  1. Kuřecí paprikáš, tarhoňa
  2. Halušky s uzeným masem a zelím
  3. Kukuřičná polenta s grilovanou zeleninou
Přídavek
Celý jídelní lístek