Pro všechny platby za školní akce využijte protál Školní program. Kontrolujte si prosím pravidelně zůstatek vašeho konta, ten musí být minimálně 100 Kč.

Přejít do pokladny

Pro kontrolu prospěchu a komunikaci s pedagogickými pracovníky


Přejít do žákovské knížky

Nejbližší události

Více událostí

Novinky

V měsíci únoru proběhl v rámci školního klubu  na naší škole turnaj ve skládání Rubikovy kostky. Zúčastnilo se ho 10 žáků z 5.-8. ročníků. Turnaj byl rozdělen do dvou kategorií dle věku. Děti měly celkem 9 pokusů. Nejlepší časy byly kolem 30 vteřin. Drobné odměny udělaly radost. Věříme, že v příštím roce bude o soutěž opět zájem. Vítězům gratulujeme.        Mgr.Soňa Novotná,DiS.

Číst celé

Pár dní před oslavou masopustu navštívilo 39 dětí ze školní družiny výstavu Čertí školy, která je k vidění, v prostorách hladomorny opočenského zámku. Když jsme vyjížděli z naší školy, byla mlha před námi i za námi. Jak jsme se blížili k Čertí škole, mlha ustoupila. Vstoupili jsme do první místnosti, kde jsme stáli před samotnou bránou do pekla. Naštěstí do ní nikdo nevstoupil, protože co peklo schvátí, to už nenavrátí. V další místnosti na nás čekala čertovská kuchyně s čerticí a jejím pomocníkem netopýrem. Komnata Lucifera byla jen pro silné povahy, ale našly se odvážné děti, které se na luciferském trůnu nechaly i vyfotografovat.  Čertovská pošta slouží ke komunikaci mezi pekelnými mocnostmi. Zde bylo spousta…

Číst celé
Více novinek

Jídelní lístek

Pondělí

Polévka Zeleninový vývar s kapáním
  1. Kuřecí masová směs se zeleninou, kuskus
  2. Vepřové maso dušené v mrkvi, vařené brambory
  3. Pasta Italiano, sýr
Přídavek

Úterý

Polévka Polévka HOKKAIDO s dýňovými semínky
  1. Hovězí guláš s hráškem, dušená rýže, sýr
  2. Krůtí placičky se sýrem, šťouchanné brambory, obloha
  3. Fazolový guláš, chléb
Přídavek
Celý jídelní lístek