Pro žáky prvního stupně se v tělocvičně naší školy uskutečnilo divadelní představení Africká pohádka, se kterým k nám zavítala agentura Divadélko pro školy. Dva herci dětem přiblížili příběh slavného českého lékaře a cestovatele Emila Holuba a jeho dobrodružnou cestu do Afriky. Představení bylo od začátku plné humoru a písniček, ale neslo také poučné poselství zaměřené na ochranu zvířat a respekt k přírodě. Školáci se tak zábavnou formou dozvěděli o důležitosti ochrany ohrožených druhů v divočině. Děkujeme hercům za vydařené dopoledne a skvělý kulturní zážitek.

