Fotosoutěž

Začalo jaro a s ním doba nuceného „volna“. Ale žáci naší školy v žádném případě nezaháleli! Počasí přálo a byl by hřích nezajít do přírody a nafotit okamžiky pučení, kvetení, jarních zákoutí, prvních živočichů….Sešlo se nám 33 fotografií žáků od 1. do 8. třídy. Všechny byly úžasné, ale vybrat ty nej je velice obtížné. Tentokrát jsem tedy poprosila fotografickou skupinu Mystery Nováč na facebooku a veřejně jsem prezentovala i na svém profilu. Začaly se scházet hlasy (lajky) a pochvalná slova. Během 14 dnů bylo nakonec rozdáno 985 hlasů. I tak skončila soutěž velmi těsně s rozdíly doslova „pár“ hlasů. Vyhrála fotografie Stely Likavcové z 5.A – detail motýla, 2. místo obsadila její sestřenice Adéla Likavcová ze 7.A s detailem sedmikrásky a na 3. místě opět fotečka  od Stely – větvičky v rozpuku .
Další umístění:
4. Uždilová Nikola 7.A – cesta
5. Likavcová Stela – tulipány
6. Štěpán Tomáš 1.A – květ detail
7. Likavcová Adéla – medvědí česnek
8. Poláčková Eliška 1.A – včela
9. Cichý Lukáš 8.B – květ při západu
10. Krejcarová Michaela 7.A – včela na květu

Pro všechny děti je samozřejmě připravena odměna, vždyť se tak snažily! Pokud se chcete podívat na všechna dílka, tak zde: https://fotostopa.rajce.idnes.cz/Jaro_2020/