V úterý se 1.A vypravila pěšky do Vrchovin na statek na pozvání jedné spolužačky. Prvňáčci obdivovali koně, husy, kachny, kuřata, slepice a dokonce si mohli pohladit měsíční telátka. Dozvěděli se mnoho nového o domácích zvířatech a moc si užili slunečné dopoledne v přírodě.


