Opět po roce se konal Den bez batohů.

Je to celosvětová akce, při které si žáci přinesou školní pomůcky v čemkoliv jiném než v batohu. Hlavní myšlenkou je vyjádření solidarity s miliony dětí, které si batoh nemohou dovolit a nosí učení v rukou nebo igelitkách.