ZOO

V pátek 15. května se žáci 6. ročníku vydali na exkurzi do Zoo Dvůr Králové. Hlavním bodem programu byla odborná přednáška o lidoopech, kterou pro nás připravil zaměstnanec zoo. Žáci se dozvěděli mnoho zajímavostí o životě těchto inteligentních zvířat i jejich ochraně v přírodě.

Součástí programu byla také prohlídka areálu zoo. Přestože předpověď počasí nebyla příliš příznivá, nakonec se nad námi počasí slitovalo a celý den nás provázelo docela hezké počasí. Exkurzi jsme si tak všichni užili a odvezli si spoustu nových zážitků.