Zprávy z Banátu 2

Pondělí 28. 5. 2018

Ráno jsme měli budit ostatní, ale nebudili jsme, protože jsme zaspali, pak nás vzbudil pan učitel, ale spali jsme dál. Potom jsme vyráběli cedulky na bazar, který se koná 29.5.  Pak jsme je šli vyvěsit po vesnici. Pak jsme šli do chatky, chvíli jsme odpočívali a šli na mlýnky u Petra. Tam jsme se vykoupali, opékali a odpočívali jsme.  Pak jsme se vrátili zpět do Gerniku. Pak jsme šli zase do chatky, pak psát do hospody tento zápis. Večer je diskotéka, už se těšíme.

Autoři: Vojtěch Stárek, Samuel Janko, Šimon Babka, Petr Bohuška, Šimon Spilka

 

 

Zážitky dne:

  1. Ráno jsme měli snídani a poprvé jsme si šli vyzvednout objednávku. Po snídani jsme šli dělat plakáty na bazar a pak jsme je vyvěšovali. Měli jsme na to hodinu. Potom konečně v 11:30 jsme vyrazili na pořádný výlet na Petrovy mlýnky, kde jsme se ztráceli, protože jsme nemohli najít tu správnou cestičku, tak jsme to vzali krpálem.  Viděli jsme užovku stromovou. Když jsme tam došli, tak jsme si opekli vuřty a šli se vykoupat. Ze začátku byla voda studená, ale pak super. A potom zase do Gerniku a všem se to moc líbilo.              Autor: Nikola Uždilová                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       
  2. Dneska jsme o půl dvanácté šli na Petrovy mlýnky. Cestou jsme stále bloudili. Když jsme konečně dorazili, tak jsme opékali a cákali se ve vodě. Nejlepší bylo, jak skoro všude létali motýli.              Autor: Veronika Stříbrná
  3. Můj nejlepší zážitek byl při chytání pulců a trávení času v potoce. Bylo zajímavé pozorovat svět ve vodě. Někdo si myslí, že ve vodě nic nežije, ale je to naopak, žije to tam možná víc než na souši.               Autor: Zuzana Jungová