Třídy

Třída 5.A

Třídní učitel : Ing. Eva Pelikánová 5.A Pedagogická asistentka: Eliška Buchalová Seznam žáků Tereza  BAHNÍKOVÁ Nela  ČEJCHANOVÁ Ema  DAVIDOVÁ Vojtěch  FIŠER Matyáš  HANZAL Matyáš  HERZIG Emily  HOŇKOVÁ Emma  HORÁKOVÁ Valentina Patricie JEŽKOVÁ Eliáš  KOZÁK Oliver  KOZÁK Stela  LIKAVCOVÁ Natálie  PODOLNÍKOVÁ Daniel  SHÁNĚL David  SMÍŠEK Nela ŠIMKOVÁ Julie  ŠELEPECOVÁ Gabriela ŠULCOVÁ Eliška TICHÁ Lukáš  UHEREC Adéla  ULRICHOVÁ Tomáš  VANĚK Petr  VLČEK Daniel  ŽĎÁRA  

Přečíst celé

Třída 5.B

Třídní učitel : Mgr. Václav Nýč Seznam žáků David  BABKA Tony BERVID Vojta  BOŘEK Vojtěch  DUŠEK Markéta  HOFMANOVÁ Tomáš  HOLÝ Adéla  HYLSKÁ Jakub  KLUČKA Matěj  MRÁZEK Rosálie  OŽĎANOVÁ Julie  PETEROVÁ Tadeáš  SEMELBAUER Kateřina  SKLENÁŘOVÁ Kateřina  SMOLOVÁ Veronika ŠIMONOVÁ František  ŠKODA Jan  TUPEC Karolína  UŽDILOVÁ Anežka VANĚČKOVÁ Tereza  VÍTKOVÁ Pavel  VLČEK

Přečíst celé

Třída 6.A

Třídní učitel:  Mgr. Ilona Rázlová  Seznam žáků Vojtěch BARTOŠ Adéla BOHATÁ Štěpán ČÁP Magdaléna ČTVRTEČKOVÁ Monika DLOUHÁ Tomáš DOLEŽAL Adriana DUCHÁČOVÁ Nikolas DVOŘÁK Anežka GEŤKOVÁ Dominika HEJZLAROVÁ Jiří HRADSKÝ Benedikt JANKO Adam KNOPP Jan KŇOUREK Kristián KRUCKÝ Tomáš LHOTSKÝ Petr LINHART Adam LORENC Jakub LOVĚTÍNSKÝ Veronika MACKOVÁ Lucie SLÁMOVÁ Natálie ŠKODOVÁ Tomáš TLÁSKAL Jasmína VANĚČKOVÁ Nella VÍTOVÁ Adéla VRZÁČKOVÁ

Přečíst celé

Třída 7.A

Třídní učitel: Mgr. Petr Lukeš  Pedagogický asistent: Ilona Birkeová Seznam žáků Šárka BAŠKOVSKÁ Matouš BURDA Agáta FRIČOVÁ Jakub HOLANEC Tomáš HONĚK Nela HYNKOVÁ Stela HYNKOVÁ Lukáš IMLAUF Kateřina JARINOVÁ Patrik KÁBRT Adrian KOVÁČ Nikola KRECLOVÁ Michaela KREJCAROVÁ Ondřej LAKOMÝ Adéla LIKAVCOVÁ Matyáš MARINICA Tereza MUSILOVÁ Sabina PROUZOVÁ Lukáš ROUSEK Markéta SKALÁKOVÁ Martin SKLÁDAL Emma SPILKOVÁ Veronika STŘÍBRNÁ Barbora SVOBODOVÁ Tereza UHEROVÁ Nikola UŽDILOVÁ Johanka VANĚČKOVÁ

Přečíst celé

Třída 8.A

Třídní učitel: Mgr. Daniel Flégl  Seznam žáků Šimon BABKA Ondřej BAHNÍK Petr BOHUŠKA Jakub DUŠEK Vojtěch HANUŠ Markéta HRDINOVÁ Samuel JANKO Eva JAROŠOVÁ Anna JIRMANOVÁ Daniel KAVÁLEK Barbora MATĚJKOVÁ Petr MAZÁČ Matěj PAPEŽ Martina PIŠTOROVÁ Patrik POLÁČEK Aneta ŘEHÁKOVÁ Alice TOMASOVÁ Emma VAŠKOVÁ Tomáš VEVERKA Tomáš ŽAHOUREK

Přečíst celé

Třída 8.B

Třídní učitel: Mgr. Květa Kopecká Seznam žáků Lukáš CICHÝ Jan CIMBUREK Ondřej ČTVRTEČKA Eliška DAVIDOVÁ Dominika DUDKOVÁ Antonín GEŤKO František HANUŠ Dominik HRDÝ Vendula KARDAŠOVÁ Viktorie SCHIDLOVÁ Šimon SPILKA Vojtěch STÁREK Andrea STRÁNSKÁ Alexandr ŠIMKO Johana ŠKODOVÁ Michal ŠROLL Alexandra TEPLÁ Jakub VLČEK Sára ZAHÁLKOVÁ Tomáš ZÍTKO  

Přečíst celé
Zdá se, že jste tu poprvé. Vyberte si prosím svoji roli
Jsem žák
Jsem rodič
Jsem návštěvník