Třídy

Informace o třídách

Statistika – školní rok 2021-2022 1. stupeň (1. – 5. ročník) 143 žáků (77 chlapců a 66 dívek) průměr na třídu   17.88 žáka 2.stupeň (6. – 9. ročník) 131 žáků (70 chlapců a 61 dívek) průměr na třídu   21,83 žáka Celkem 274 žáků (147 chlapců a 127 dívek) průměr na třídu   19,57 žáka Přehled po třídách Třída Počet žáků Chlapci Dívky Třídní učitel 1.A 13 5 8 Mgr. Dagmar Remešová 1.B 15 7 8 Mgr. Lenka Tláskalová 2.A 16 10…

Přečíst celé

Třída 1.A

třídní učitelka: Mgr. Ivana Králová pedagogická asistentka: Eva Maurová, Marianna Popovych BĚLOBRÁDEK Dominik BERAN Dominik DZHULAI Miron HLADÍKOVÁ Karolína HORDII Serhii HOVORKA Dominik HRADECKÝ Matěj HYLSKÉ Karolína CHROMÁ Monika KREJCAR Filip LAZARIEV Maksym LUKEŠ Dominik LUU Dinh Minh Duc MANZIUK Davyd POTŮČEK Martin ROSUSCHAN Viktor SAMKOVÁ Eliška TAMÁŠ Matyáš VOTROUBKOVÁ Julie ZÁHROBSKÝ Jiří ZÁKRAVSKÁ Liliana  

Přečíst celé

Třída 1.B

třídní učitelka: Ing. Adéla Ješinová pedagogická asistentka: Eliška Buchalová, Anna Siryk BURDYCHOVÁ Anna Apolena DUŠÁNKOVÁ Natálie GOIS Pavel HABLOVÁ Barbora HÁLOVÁ Radka HOLMANOVÁ Rozálie JÁNEŠ Radek KARLOVÁ Sofia KARPOV Dmytro KUCHERYNA  Bogdan LUKÁŠEK Maxim MARTÍNKOVÁ Iveta MATĚJŮ Radek NOVIKOVA Sofia NGUYEN Hoci An OTMAN Jan PARVAN Tymofii SIRIK Maria TRINH Minh Phuong ŽATKA Teodor ŽEMLA Ondřej  

Přečíst celé

Třída 2.A

Třídní učitel: Mgr. Dagmar Remešová Seznam žáků BALCAROVÁ Eliška BOŘKOVÁ Daniela BREUS Anton ČEČETKA Roman DUCHÁČOVÁ Leona FABIÁN Lukáš KARLOVÁ Annemarie LAZOR Anastasia LUDVÍK Petr POLA Šimon SUCHÁNEK Ondřej ŠTĚPÁNOVÁ Anna TYMELOVÁ Zuzana TYMELOVÁ Žofie ŽĎÁRSKÁ Kateřina  

Přečíst celé

Třída 2.B

  Třídní učitel: Mgr. Lenka Tláskalová Seznam žáků FALTUS Dan FIALA Jakub HOLÁ Viktorie CHEBOTOK Maiia JEŽEK Vojtěch KIESLINGOVÁ Anežka MAGA Filip MATYSKA  Daniel NOVÁKOVÁ  Julie PÁCOVÁ Tereza SMOLOVÁ Elisabeth ŠKODA Jan ŠTĚPÁN Marek ŠTĚPAŘOVÁ Valerie ŠVÍKOVÁ Kristýna

Přečíst celé

Třída 3.A

  Třídní učitelka:  Mgr. Renata Majerská Seznam žáků Artur ANDRUSHKO Tobiáš  FLEK Daniel  HRADECKÝ Vanda HUBÁLKOVÁ Filip  CHROMÝ Mariana JEŽKOVÁ Petr  JIROUNEK David  KRECL Magdaléna NAVRÁTILOVÁ Jakub  NOVÁK Jan  PAVLÍČEK Filip  RIEGR Leontina  RIND Filip SAMEK Kateřina SLAVÍKOVÁ Patrik ŠKODA Quynh Ho Diem TRAN Julie  VÍTKOVÁ Veronika ZAVALONA Vanesa  ZEIDLEROVÁ

Přečíst celé

Třída 3.B

    Třídní učitel:  Mgr. Karolína Prouzová Eliška BARTOŠOVÁ Tobiáš FLÉGL Natálie HOFMANOVÁ Veronika HOLUBCOVÁ Natálie HRDÁ Mikhailo KOSHEL Zdeněk LABUDA Yevheniia MATISHYNETS Klára PETROVÁ Amálie PRAXOVÁ Jaroslav Ludvík PRUŠINOVSKÝ Josefína ŠTĚPÁNOVÁ Varvara VERCHENKO

Přečíst celé

Třída 4.A

    Třídní učitelka:  Tereza Bartošová Pedagogická asistentka : Vendula Rašková Seznam žáků Adam  BARTÁK Duy Bao LE Thanh BUI KHAC Bára  KÁRNÍKOVÁ Šárka  KRATĚNOVÁ Sebastian  MÍL Ela SHÁNĚLOVÁ Tomáš  ŠTĚPÁN Zuzana  ŠULCOVÁ Štěpán VÁLEK Nikolina VIHULA Alžběta  VONDŘEJCOVÁ Aleksandr VORONYI Jan  ZÁHROBSKÝ Ilya ZELENSKY Lukáš Zítko

Přečíst celé
Další
Zdá se, že jste tu poprvé. Vyberte si prosím svoji roli
Jsem žák
Jsem rodič
Jsem návštěvník