Třídy

Informace o třídách

Statistika 1. stupeň (1. – 5. ročník) 160 žáků (74 chlapců a 86 dívek) průměr na třídu   20 žáků 2.stupeň (6. – 9. ročník) 114 žáků (65 chlapců a 49 dívek) průměr na třídu   20,33 žáka Celkem 274 žáků (139 chlapců a 135 dívek) průměr na třídu   22,8 žáka Přehled po třídách Třída Počet žáků Chlapci Dívky Třídní učitel 1.A 22 13 9 Mgr. Ivana Králová 2.A 23 10 13 Mgr. Dagmar Remešová 3.A 17 10 7 Mgr. Petra Podsedníková…

Přečíst celé

Stránky tříd

Školní rok 2019-2020 1.A https://nase-trida-2020.webnode.cz/ 5.A http://nasetrida2015.webnode.cz/ 7.A http://abcdkomenda.webnode.cz/ 8.A http://zaci-komendaci.webnode.cz/

Přečíst celé

Třída 1.A

foto se připravuje Třídní učitelka:  Mgr. Renata Majerská Seznam žáků Tobiáš  FLEK Daniel  HRADECKÝ Vanda HUBÁLKOVÁ Filip  CHROMÝ Mariana JEŽKOVÁ Petr  JIROUNEK David  KRECL Magdaléna NAVRÁTILOVÁ Jakub  NOVÁK Jan  PAVLÍČEK Filip  RIEGR Leontina  RIND Filip SAMEK Patrik ŠKODA Julie  VÍTKOVÁ Vanesa  ZEIDLEROVÁ

Přečíst celé

Třída 1.B

foto se připravuje Třídní učitel:  Mgr. Petra Podsedníková Eliška BARTOŠOVÁ Tobiáš FLÉGL Natálie HOFMANOVÁ Veronika HOLUBCOVÁ Natálie HRDÁ Jonáš Kweku KRATĚNA Zdeněk LABUDA Klára PETROVÁ Amálie PRAXOVÁ Jaroslav Ludvík PRUŠINOVSKÝ Josefína ŠTĚPÁNOVÁ

Přečíst celé

Třída 2.A

foto se připravuje   Třídní učitelka:  Mgr. Ivana Králová Pedagogická asistentka : Natalia Kalivodová Seznam žáků Kryštof BALCAR Adam  BARTÁK Adéla  DUCHÁČOVÁ Duy Bao LE Pavel  HRACHOVÝ Miroslav  HRDINA Josef  HYLSKÝ Bára  KÁRNÍKOVÁ Šárka  KRATĚNOVÁ Vojtěch  KRONUS Sebastian  MÍL Klára  PAŘÍZKOVÁ Eduard  PODOLSKÝ Eliška  POLÁČKOVÁ Ela SHÁNĚLOVÁ Karolína  STŘÍBRNÁ Pavel  ŠKODA Tomáš  ŠTĚPÁN Zuzana  ŠULCOVÁ Štěpán VÁLEK Alžběta  VONDŘEJCOVÁ Matyáš  VOTROUBEK  Jan  ZÁHROBSKÝ

Přečíst celé

Třída 3.A

foto se připravuje Třídní učitel:  Mgr. Dagmar Remešová  Pedagogická asistentka: Tereza Bartošová Seznam žáků Rozálie BURDOVÁ Jiří ČECH Jindřich DANĚK Jan FALTUS Matyáš HOLÝ Leona HRONOVSKÁ Lucie JÁNEŠOVÁ Denisa MAGOVÁ Tobiáš PÁCA Štěpánka PROUZOVÁ Matouš ROUSEK Adéla SEMELBAUEROVÁ Denisa SEMELBAUEROVÁ Vojtěch SKALÁK Pavla ŠIMKOVÁ Adam ŠIMON Šimon ŠKODA Amálie ŠPATENKOVÁ Emílie ŠTĚPAŘOVÁ Adéla TYMELOVÁ David VONDŘEJC David VRABEC Adéla ZAVORALOVÁ

Přečíst celé

Třída 4.A

  foto se připravuje Třídní učitel : Mgr. Václav Nýč Seznam žáků Jakub BARTOŠ Eliška ČERVENÁ Veronika FRANCOVÁ Martin HANUŠ Eliška KLEPRLÍKOVÁ Aneta KRECLOVÁ Matyáš MARŠÍK Jan MAZÁČ David RYŠAVÝ Jakub SMOLA Jaroslav STŘÍBRNÝ Matěj ŠKODA Martin ŠULC Šárka UMLAUFOVÁ Johanna VALESKÁ Eliška VÍTKOVÁ Vojtěch ZIEDLER

Přečíst celé

Třída 4.B

foto se připravuje Třídní učitel : Mgr. Karolina Prouzová Seznam žáků Jan BREITER Karolína FIALOVÁ Martin FŇOUK Tereza HANUŠOVÁ Lukáš HORÁČEK Karel HRACHOVÝ Václav HVĚZDA Eva JANKOVÁ Adam JUNG Natálie KÁBRTOVÁ Zdeněk KOTÁSEK Tereza KRÁSNÁ Asante  KRATĚNOVÁ Richard PLAŠIL Pavlína PLAŠILOVÁ Tadeáš VOLÍN

Přečíst celé
Další
Zavřít