Třídy

Informace o třídách

Statistika 1. stupeň (1. – 5. ročník) 160 žáků (74 chlapců a 86 dívek) průměr na třídu   20 žáků 2.stupeň (6. – 9. ročník) 114 žáků (65 chlapců a 49 dívek) průměr na třídu   20,33 žáka Celkem 274 žáků (139 chlapců a 135 dívek) průměr na třídu   22,8 žáka Přehled po třídách Třída Počet žáků Chlapci Dívky Třídní učitel 1.A 22 13 9 Mgr. Ivana Králová 2.A 23 10 13 Mgr. Dagmar Remešová 3.A 17 10 7 Mgr. Petra Podsedníková…

Přečíst celé

Stránky tříd

Školní rok 2019-2020 1.A https://nase-trida-2020.webnode.cz/ 5.A http://nasetrida2015.webnode.cz/ 7.A http://abcdkomenda.webnode.cz/ 8.A http://zaci-komendaci.webnode.cz/

Přečíst celé

Třída 1.A

Třídní učitelka:  Mgr. Ivana Králová Seznam žáků Adam  BARTÁK Adéla  DUCHÁČOVÁ Pavel  HRACHOVÝ Miroslav  HRDINA Josef  HYLSKÝ Bára  KÁRNÍKOVÁ Tobiáš  KOSAŘ Šárka  KRATĚNOVÁ Vojtěch  KRONUS Sebastian  MÍL Klára  PAŘÍZKOVÁ Eduard  PODOLSKÝ Eliška  POLÁČKOVÁ Ela SHÁNĚLOVÁ Karolína  STŘÍBRNÁ Pavel  ŠKODA Tomáš  ŠTĚPÁN Zuzana  ŠULCOVÁ Štěpán VÁLEK Alžběta  VONDŘEJCOVÁ Matyáš  VOTROUBEK  Jan  ZÁHROBSKÝ

Přečíst celé

Třída 2.A

  Třídní učitel:  Mgr. Dagmar Remešová  Pedagogická asistentka: Mgr. Karolína Prouzová Seznam žáků Rozálie BURDOVÁ Jiří ČECH Jindřich DANĚK Jan FALTUS Matyáš HOLÝ Leona HRONOVSKÁ Lucie JÁNEŠOVÁ Denisa MAGOVÁ Tobiáš PÁCA Štěpánka PROUZOVÁ Matouš ROUSEK Adéla SEMELBAUEROVÁ Denisa SEMELBAUEROVÁ Vojtěch SKALÁK Týna ŠKARVANOVÁ Pavla ŠIMKOVÁ Adam ŠIMON Šimon ŠKODA Amálie ŠPATENKOVÁ Emílie ŠTĚPAŘOVÁ Adéla TYMELOVÁ David VONDŘEJC David VRABEC

Přečíst celé

Třída 3.A

Třídní učitel : Mgr. Petra Podsedníková 3.A Seznam žáků Jakub BARTOŠ Eliška ČERVENÁ Veronika FRANCOVÁ Martin HANUŠ Eliška KLEPRLÍKOVÁ Aneta KRECLOVÁ Matyáš MARŠÍK Jan MAZÁČ David RYŠAVÝ Jakub SMOLA Jaroslav STŘÍBRNÝ Matěj ŠKODA

Přečíst celé

Třída 3.B

Třídní učitel : Mgr. Lada Kaválková Seznam žáků Jan BREITER Karolína FIALOVÁ Martin FŇOUK Tereza HANUŠOVÁ Lukáš HORÁČEK Sofie HORVÁTHOVÁ Karel HRACHOVÝ Michal HRUDÍK Václav HVĚZDA Eva JANKOVÁ Adam JUNG Natálie KÁBRTOVÁ Zdeněk KOTÁSEK Tereza KRÁSNÁ Asante  KRATĚNOVÁ Richard PLAŠIL Pavlína PLAŠILOVÁ Tadeáš VOLÍN

Přečíst celé

Třída 4.A

Třídní učitel : Mgr. Renata Majerská  Seznam žáků Eliška ASSZONYI Vojtěch ČÁP Barbora ČERMÁKOVÁ Martin FALTUS Karolína HOLÁ Tony HUBÁLEK Jan JEŽEK Eva JEŽKOVÁ Laura MATERNOVÁ Ondřej PODSEDNÍK Lea PODSEDNÍKOVÁ Filip ŠPATENKA Matěj ŠROLL Richard TEJKL Michal VANĚK Barbora VERNEROVÁ Natálie VOTROUBKOVÁ

Přečíst celé

Třída 4.B

Třídní učitel : Mgr. Lenka Tláskalová Seznam žáků Jan BURDA Luisa ČECHTICKÁ Jiří DUCHOŇ Felix FRIČ Helena HORVÁTHOVÁ Jiří JIROUNEK Nela KÁRNÍKOVÁ Adam KAVÁLEK Anna KAVÁLKOVÁ Eliška KULHÁNKOVÁ Maja OŽĎANOVÁ Šimon PETR Veronika POLÁČKOVÁ Andrea PRAXOVÁ Sofie RUTNEROVÁ Adam Maxmilián SVOBODA Tereza SVOBODOVÁ Dan TUČEK Matouš VÁLEK

Přečíst celé
Zdá se, že jste tu poprvé. Vyberte si prosím svoji roli
Jsem žák
Jsem rodič
Jsem návštěvník