Komenda Kvíz HOME TOUR

Naše škola se rozhodla zpestřit vám vaše chvíle doma, a proto se rozhodla pro vás připravit Komenda Kvíz HOME TOUR. Tak o co půjde? Každý den pro vás připravíme jeden krátký kvíz, který bude mít 10 až 15 otázek na vybrané téma. Od pondělí do soboty budou otázky zaměřené na vaše vědomosti a v neděli bude vždy bonusový kvíz zaměřený na témata, která vám budou blízká. Vyplnění jednoho kvízu vám nezabere více než deset minut. V kvízu hraje každý sám za sebe a vítězové vyhrají hodnotné ceny.
Takže jak na to
1.) otevřít si stránky kahoot.it
2.) zadat PIN, který vám přijde do emailové zprávy ( první stupeň,) nebo do DM software (druhý stupeň)
3.) NAPSAT svoje skutečné příjmení a jméno (pokud nepoznáme, o koho jde, nebude jeho výsledek započítán!)
4.) odehrát kvíz – každý hraje pouze jednou (v případě, že bude někdo hrát víckrát, bude z kola vyloučen), pokud bude hráč vyloučen opakovaně, tak bude vyloučen ze hry úplně
5.) výsledky budou vždy aktualizovány na stránce https://danielflegl.wixsite.com/kviztour
POZOR tato stránka funguje pouze tak, že celý odkaz zkopírujete a vložíte ho do horní lišty vyhledávače nebo klikněte v DMsoftware (druhý stupeň) na tlačítko výuka (horní lišta), – výukové zdroje – výukové zdroje – zobrazit – kliknout na „oko“ a poslední kliknout na modrý text Komenda Kvíz HOME TOUR
nebo rovnou z emailové zprávy (první stupeň) kliknout na modrý text Komenda Kvíz HOME TOUR
6.) jakmile budete na stránkách, musíte kliknout na tlačítko zapojit se – pročíst si pravidla a přihlásit se (pravý horní roh obrazovky log in)
7.) kliknout na záložku standing, kde uvidíte svoje výsledky (musíte být přihlášeni, jinak se vám výsledky nezobrazí!!)
Víme, že to na začátek možná zní trochu složitě, ale nebojte se napsat do emailové zprávy daniel.flegl@zskom.cz rádi vám se začátkem pomůžeme. Budeme rádi, když se vás zapojí co nejvíce. Čím více vás bude, tím lépe.