Banát 2016 – zpráva č. 5

Celou noc pršelo, takže jsme měli dost práce s utíráním stolů a laviček na snídani. Ale zvládli jsme to a kluci uvařili ,,bravurní“ čaj. Kvůli vysokým teplotám jsme nešli do Turecké díry, což udělalo pár jedincům velkou radost.

Na místo toho jsme se šli projít na vyhlídku z které byla vidět Dunaj a stavěli jsme se i na místním hřbitově. Avšak už jmenovaný déšť nám cestu ztížil v podobě cesty plné bláta, takže jsme za chvíli byli jako prasátka. Samozřejmě by to nebyli naši kluci, kdyby se Ťokan, Verner a Kosař nepropadli do bláta.

Dále cesta už probíhala v rámci možností v pořádku. Ihned, jak jsme dorazili zpět na chatu, sprchy zůstaly po dvě hodiny volné. Pak už jenom oběd. Roznášení léků se kvůli smutné události v podobě úmrtí postarší paní posunulo, takže jsme měli do večeře volno. Když byla večeře museli jsme roznášet léky. K jídlu byla polévka s nudlemi a ke hlavnímu chodu byly karbanátky s kaší. Poté jsme roznášeli již zmiňované léky. Po roznošení léků jsme měli volno. Večer byla závěrečná diskotéka…… Vykoupat a spát..

Čtvrtěčka, Hanuš, Kraják, Králová, Novotná