Banát 2016 – zpráva č. 7

Ráno hned po noci plné vody jsme se vydali na výbornou snídani, která se konala v nedaleké hospůdce. K snídani si každý mohl vzít, co chtěl: chléb ve vajíčku, čerstvý chléb a klobáskou, marmeládu,… Po snídani jsme si zabalili stany, spacáky, a batůžky a vyrazili jsme 6 km pěšky z Eibenthalu k Dunaji, kde na nás čekal autobus. Jeli jsme do termálů.

Když jsme byli na místě a viděli jsme, jak to tam vypadá, tak jsme jeli o kus dál do jiných termálů. Ale tam byl další problém, bylo zavřeno! Tak paní učitelky napadlo, že pojedeme do Temešváru na zmrzku. Navštívili jsme i známí kostel, který je nádherný a je dominantou Temešváru. Z Temešváru jsme jeli směr Maďarsko. Na hranicích s Maďarskem jsme byli okolo 21:00 h. Z Maďarska na Slovensko, ze Slovenska do Čech… Cesta byla pohodová a utíkala jako po drátkách…

U školy jsme byli kolem 6:15 ráno. Všichni jsme si to moc užili…. BYLO TO SUPER!!!

Králíčková, Peterová, Bártová, Novotný , Král