Čtvrťáci v Krkonoších

Na předposlední týden v květnu jsme se děsně těšili. Čekal nás pětidenní ozdravný pobyt v Krkonoších na Pomezkách. Teplé počasí dnů před odjezdem jsme nechali bůhvíkde a na cestu si přibalili chladno a déšť. Ale to bylo snad jediné mínus celého pobytu. Chata i ubytování bylo moc hezké, jídlo výborné a správci velmi příjemní a milí lidé. Zvládli jsme dva celodenní výlety. Na Černou horu a Stezku v korunách stromů. Tam si někteří odvážlivci sjeli i tobogán. Druhý výlet jsme nasměrovali na Sněžku. Úžasné výhledy, pořádný vítr a cestou i sněhové „pole“, kde jsme se koulovali. Letos určitě poslední sněhové radovánky :). Během týdne jsme si společně užili spoustu her a zážitků, poznali krásný kus naší vlasti. Určitě posílily některé naše vztahy a poznali jsme se jinak než jen ve třídě. Na Krkonoše budeme mít vždycky krásné vzpomínky.