Dobrovolníci

Po malé pauze k nám na školu zavítali opět dobrovolníci přes projekt Erasmus, aby s nám strávili letošní školní rok a rozvíjeli naše žáky nejen v anglické konverzaci.

Martina k nám přijela z Německa. Má ráda kreativní tvoření jako je kreslení a psaní, kromě toho velice ráda poznává nové lidi a objevuje nová místa. Vybrala si naši zemi, protože tu ještě nebyla a ráda by ji více poznala.

Javier k nám zavítal ze Španělska. Má rád vše, co se týká hudby, velice rád hraje na hudební nástroje. Miluje čtení knih a rád by jednoho dne také nějakou napsal. ČR si vybral, protože mu přijde zajímavá a chtěl by poznat každou část našeho světa. Za své rozhodnutí je rád, líbí se mu u nás.

Oba navštěvují a aktivně se podílejí na výuce na naší škole, vedou kroužky konverzace v angličtině a španělštině, pomáhají i ve školní družině.

Pokud byste měli zájem provést Martinu a Javiho naším městem, vzít je na malý výlet nebo s nimi podniknout jinou aktivitu obohacující je i vaši rodinu, kontaktujte přes dmsoftware pí. uč. Pelikánovou.