Fotím, fotíš, fotíme…

Ano, takto by se daly nazvat naše aktivity ve škole i mimo ní. Děti, které focení baví, si na něj najdou čas vždy. Důkazem jsou fotografie, které děti nafotí při vycházkách a výletech s rodinou, ale také při akcích pořádaných školou. Co že se nám v poslední době povedlo?

Nejprve jsme z více jak třiceti velkoformátových fotografií vyzdobili schodiště ve škole. Následovalo uspořádání minivýstavy na chodbě v přízemí z fotografií dětí, které pořídily v předešlém školním roce. Výstava měla velký ohlas a stává se z ní putovní, nejprve bude po novém roce umístěna v dětském oddělení knihovny a posléze v prostorách MSSS Oáza. Jedno krásné podzimní odpoledne jsme ulovili záběry v okolí novoměstského zámku. Poslední víkend v listopadu patřil tradičně akci „Vánoce nanečisto“, kde jsme v Sedloňově fotili tři dny. Podařilo se nám umístit ve fotosoutěži “ Léto v pohybu“, žáci devátého ročníku Daniel Krug a Jiří Pelikán obsadili 2. a 3. místo.

Pokud chcete vidět naše výsledky, můžete buď z domova kliknout na odkaz https://fotostopa.rajce.idnes.cz/ nebo se přijít podívat k nám do školy, či zaskočit na výše avízované výstavy.