Halloweenské vyrábění v NONĚ 2018

Máme takové štěstí, že jsme zdravé a krásné děti. Jsou mezi námi i tací, kteří takové štěstí neměli. Mají to v životě o hodně těžší, a proto jsme jim chtěli udělat radost a ukázat jim, že i oni jsou krásní a něčím výjimeční. Připravili jsme si pro ně tedy speciální akci…

V pátek 2. listopadu jsme se za nimi vydali a uchystali jsme si pro ně vyrábění na Halloween. Trvalo nám docela dlouho, než jsme něco vymysleli, aby je to bavilo a zůstalo to vzpomínkou na nás, ale nakonec jsme se, jako parta, shodli. Každý ze třídy si vybral jednoho parťáka z NONY a společně ve dvojicích jsme vyráběli netopýrka z kolíčků a poté i malý květináček s obličejem dýně, do kterého jsme jim později jako poděkování přidělili překvápko. Děti měly za úkol kolíček nabarvit na černo, zatímco já jsem obkreslovala netopýří křídla a ostatní jim je pomáhali vystřihovat. Musím říci, že děti byly opravdu šikovné a skvěle spolupracovaly. Popravdě byly natolik šikovné, že to vlastně všechno zvládly skoro sami a my jim nemuseli pomáhat. My jsme dostali také velice krásnou odměnu, kterou nám sami pečlivě vyráběli a také skvělou malou svačinku. Bylo to chutné a velmi milé.

Naši kluci se také skvěle zapojili a jsme moc rádi, že jsme se mohli s nimi setkat a poznat se. Děkujeme za skvělý zážitek a doufáme, že bude i nějaké to příště.

Nikča Kulhánková, 9.B