Mezinárodní turnaj Nadějí – mini v Červeném Kostelci

V sobotu 6. 4. se naše mini VoCéčkové týmy vydaly na turnaj do Červeného Kostelce. Pro některé to byl první velký turnaj a z pozice trenérky musím říct, že to byla paráda. Děti se rvaly o každý míč a do každého zápasu šly na dvě stě procent. Pro všechny to byla obrovská zkušenost a možnost zjistit v čem se můžou nadále zlepšovat.

Ale nebojte, nebyl to jen boj o nejlepší příčky. V pauzách mezi zápasy jsme si stihly zahrát karetní hry, na babu i jen tak blbnout s míčem či žíněnkou. Některým z toho neustálého řádění pěkně vyhládlo, tak ještěže v Kostelci mají tak skvělou kantýnu plnou dobrot. Třeba gumových hadů, děti jich snědly tolik, že jsem se divila, že jim nelezou ušima.

Turnaj jsme ukončily velkolepým vyhlašováním výsledků a hromadným focením – vše si prohlédněte ve fotogalerii ZONERAMA. To bylo potlesku od hrdých rodičů, kteří nás přijeli podpořit. Byla jsem na ty naše prťata tak pyšná, zvládla to na jedničku s hvězdičkou. Všechna odcházela se šťastným výrazem ve tváři a s plno novými zážitky, které jim zůstanou navždy. A o to nám přesně šlo!

Napsala hrdá trenérka z Komendy – Káťa.