Návštěva sedmáků v Ammannu

Dne 28.9. jsme byli ve firmě Ammann. První, co jsem viděl, když jsme přicházeli, byl velký komín s názvem firmy.  Potom si nás vyzvedl obchodní ředitel pan Remeš, zavedl nás do prezentační místnosti a tam nám ukázal prezentaci a byla s ním sranda. Při té prezentaci nám například řekl, že ten velký komín měří až 110 metrů. Občas za námi přišel generální ředitel firmy pan Špaňhel. Ten nám pokládal všelijaké soutěžní otázky. Při správné odpovědi jsme mohli vyhrát dárek, já osobně ale nic nevyhrál.

Prohlédli jsme si všechna oddělení, například konstrukci, prodej, svařovnu, lakovnu nebo zkušebnu. Skoro na konci naší prohlídky přišel zlatý hřeb – jízdy ve válcích. To jsme si moc užili, protože nás nechali i řídit. Na úplný závěr byl oběd, který mně hodně chutnal – byla polévka s knedlíčky, kuřecí plátek s hranolky a jako zákusek výborný čokoládový řez. Den jsem si strašně moc užil, nejlepší prostě byly jízdy ve válcích. Rád bych si to zopakoval.

Všem, kteří nám umožnili tento velký zážitek, moc děkuji.

Kryštof Ožďan, 7.B