Návštěva učitelů z rumunského Banátu 29.10.-2.11.2017

Na přelomu října a listopadu očekáváme milou návštěvu učitelů z rumunského Banátu, kam již po deset let každoročně vyjíždějí naši učitelé a žáci. Příjezd je plánován na čtvrtek 29.10. v podvečer, ubytováni budou v hotelu Rambousek. Čeká je u nás pestrý program. V pondělí náslechy v hodinách, ochutnávka výrobků z Banátu spolu s rautem školní restaurace Scolarest. Večer se sejdou na společné večeři s představiteli města. V úterý zavítají do MŠ Na Františku a také na Městský úřad. Odpoledne snad bude příznivé počasí k prohlídce zajímavostí v okolí. Středeční výlet do Hradce Králové jim umožní setkat se s panem Mgr. P. Skořepou, který učil v Gerniku a ve Svaté Heleně. Ve čtvrtek ráno od nás odjíždějí a před návratem domů navštíví ještě Prahu.

Všem přejeme, aby se jim v Česku líbilo.