Ohlédnutí za lyžařským kurzem osmáků

Na lyžařském kurzu byly skupiny lyžařů a nelyžařů. My – Julča a Nikča – jsme se řadily mezi nelyžaře. První 2 – 3 dny to bylo pro nás namáhavé, ale pak nám paní učitelka navrhla, že můžeme lyžovat s naší dobrovolnicí Susou, která jela na lyžák s námi. Díky ní nás to začalo více bavit, protože to bylo klidný a pohodový. Další den jsme poprosily učitele, jestli s ním můžeme znova lyžovat, jelikož jsme si to minule se Susou moc užily. Tentokrát se k nám přidala i Anička. Byla to taková dívčí jízda. Učily jsme se jednoduché obloučky z pluhu, žádné složité techniky, prostě jsme lyžovaly tak, aby nám to šlo a aby nás to bavilo. Sjížděly jsme pořád tu samou sjezdovku dokola, až jsme se to samy od sebe naučily. Bylo to super, moc nás to bavilo! Teď už můžeme jezdit na hory častěji J.

Děkujeme!!! Poděkování patří všem učitelům a dobrovolnici Suse.

Nikča Kulhánková 7.B