Ozdravný pobyt 2.B chata Prim 23.5.2017

Když jsem se probudil, tak jsem chvilku čekal než se kamarádi probudí. Nechtěl jsem je vzbudit. První jsem se probudil já, druhý byl Kuba, potom Fanda a nakonec Vojta Dušek. Když jsme se převlékli, šli jsme na ranní rozcvičku. Po snídani jsme s klukama dostali vyhubováno od pana učitele. Potom jsme se měli sejít ve společenské místnosti, abychom zapisovali do deníku. Vůbec mě to nebavilo. Po psaní jsme šli do lanového parku. V parku byl velký provoz. Tak se to muselo přesunout. Takže jsme museli jít na procházku. Mezitím jsme zastavili a hráli další hry. Jedna byla úplně stejná jako ta s tou ponožkou. Další hra byla, že jsme předávali zprávu. Potom jsme šli do kostela. Pak jsme se vraceli do lanového centra. Už tam zase bylo obsazeno. Tak jsme se vrátili do chaty na pokoj. Potom jsme šli zase do lanového centra. Já jsem blb a málem jsem tam nešel. Ale v lanovém parku to bylo úžasné, i když už jsem tam byl. Potom jsme se vrátili a šli do sprch. Všiml jsem si, že mám klíště a pan učitel mi ho vyndal. A já jsem šel spát.    Pavel Vlček 2.B