Poděkování od maminek ukrajinských dětí

Když mi níže zveřejněná poděkování posílala Nataša Kalivodová, připsala – však ty to nějak obalíš. Myslela tím nějaké úvodní slovo. Jenže co k tomuhle psát? Dovolím si snad jen poznamenat, že předpokládám, že nebudu sám, komu se při čtení posledního poděkování zastavilo srdce…. (V. Nýč)

Poděkujte prosím učitelce, která s dětmi vaří. Již po několikáté děti připravily chutné a zajímavé pokrmy, dcera je nadšená a je pyšná že se daří. Přinesou pokrmy domu a tak i my, rodiče, je můžeme ochutnat a máme radost, že děti se naučí i něco, co budou v životě potřebovat.

Maminka Jekaterina

Moc děkujeme za výlet do planetária. Dítě přišlo šťastné. Všechno se líbilo 😊😊😊😊😊                                                                                    Maminka Alena

Moc děkuji za exkurzi do planetária. Syn je nadšený. Všem, kteří ji připravili, velké dík.

Maminka Katerina

Děti nosí domů moc krásné rukodělné práce a hračky. Děkujeme moc, že je tomu učíte!

Maminka Natalia

Děkujeme Vám, p. Kalivodová, a Vašemu učitelskému sboru za laskavost a pohostinnost, za pochopení a soucit. Rádi jsme se s Vámi setkali. Budeme na Vás vzpomínat. Přejeme Vám všem jen to nejlepší. Přejeme Vám mír a dobro. Ještě jednou děkujeme. Jedeme za našim tátou, už na nás čeká. Doufám, že všechno bude v pořádku. Už třetí den pláčeme s Olyou. V práci jsme dali výpověď  a i tam nám přáli jen to nejlepší a že budou rádi našemu návratu. Ředitel továrny nám děkoval a mrzelo ho, že odcházíme. Všichni, koho jsme potkali, nám přáli jen to dobré. Podivuhodný stát i lidé. A ve vaší škole se děti od prvních dnů cítily jako doma. Díky bohu, že jsme se s Vámi na naší cestě setkali. Získali jsme mnoho přátel .A jak se ukázalo, jazyková bariéra není problém. A už zase brečím! Dobrou noc a ještě jednou za vše moc děkujeme! Přejeme si přijet sem na návštěvu, až bude mír, už i s naším tatínkem. Brzy na viděnou.                                    Maminka Larisa