Třetí část kvízové hry ukončena

Během zimních měsíců jsme „dostali“ mnoho dětí a rodičů do přírody. Při třetí části kvízové hry, kterou připravily vychovatelky a asistentky ZŠ Komenského, byly zadány úkoly z oblasti zimních olympijských sportů. Některé otázky pěkně potrápily, ale doma dětem poradili rodiče a internet. Z naší školy si trasu Krčínem, Malecím, Nahořany a Černčicemi prošlo 76 dětí a rodinných příslušníků. Hry se účastnili i ostatní žáci z jiných škol, zejména z Krčína. Počty účastníků nejsou důležité, ale účel hry – poznat i méně známá místa v okolí našeho města a získat nové poznatky o olympiádě.

A jelikož stále zůstáváme v on-line vyúce, tak jsme nachystaly i čtvrtou část kvízové hry. Ta vypukne 11.3., tentokrát do okolí Leštin, Malecí, Františku a Vrchovin. Nyní na téma Velikonoce a také nic nezůstaneme dlužni pohybu.

Mgr.Soňa Novotná,DiS.