Turnaj v minivolejbale

Dne 14.2.2018 proběhl letos již 3.ročník turnaje ve žlutém minivolejbale školních družin pořádaný ZŠ-Komenského ve spolupráci s VoCe Nové Město nad Metují.Tělocvičnu a skvělé zázemí opět poskytla ZŠ-Malecí, kterým tímto velice děkujeme.

Turnaje se zúčastnili nejen žáci školních družin,ale i vybraní žáci 1.-2. ročníků. Letošní  účast byla vzhledem „chřipkové  epidemii“ o něco nižší , ale i přesto se sešli žáci ze čtyř škol – ZŠ – Komenského, ZŠ – Malecí, ZŠ – Krčín a ZŠ – Nový Hrádek. Hrálo se na „čtyřech“ hřištích a jednotlivá družstva hrála v základních skupinách o postupy do finálových skupin. Po napínavém boji obsadilo medailové a pohárové 1. místo družstvo ZŠ – Malecí ( „Krtečci“), 2. místo družstvo ZŠ – Komenského („Drsňáci“) a 3. místo opět družstvo ZŠ – Malecí ( „Mimoni“). Samozřejmě čekala odměna a pamětní list na každého hráče a myslím si,že opravdu zaslouženě.  Všichni se moc snažili a dali do hry všechny své síly. Letošní ročník je úspěšně za námi a my se můžeme těšit na ročník příští. Všem moc děkujeme za skvělou organizaci a výbornou spolupráci. Dětem pak takové sportovní nasazení jako doposud.