Uf, oni přistáli ve 4.B

Se třídou jsme při hodině čtení četli příběh s názvem Uf, oni přistáli. Vysvětlovali jsme si spoustu nových slov, četli zajímavosti o vesmíru. Pak jsme vyráběli rakety z plastových lahví, jak letí na tu jejich planetu. Pracovali jsme nejprve ve dvojicích, pak ve skupinách. Dopadlo to moc dobře. Je to moc hezký. Eliška Kulhánková

 

Četli jsme Uf, oni přistáli. Druhý den jsme měli přinést lahev. Hádejte na co…… na raketu. Přinesli jsme si na to, co jsme chtěli. Další den jsme si rozdělili práci. Někdo dělal hvězdy, meteority, vesmír a mimozemšťany. A pak jsme to přilepili a dali na chodbu na ozdobu. Tereza Svobodová

 

Uf, oni přistáli – 11.2. 4.B četla text s tímto názvem. Pak jsme vyráběli rakety a ufony.*

Pak jsme vyráběli vesmírnou plochu, na kterou jsme nalepili rakety, ufony a hvězdy, asteroidy** i planety ve 3D. 14.2. jsme už měli hotovo a vyvěsili to na chodbu.

* mimozemšťani ** velké kameny ve vesmíru    Adam Max Svoboda

 

V úterý 12.2.   jsme četli článek, který se jmenoval Uf, oni přistáli. Bylo to o tom, že kluci Marek, Vojta a Pavel chtěli letět do vesmíru. Když šli spát, tak se jim zdálo, že letí do vesmíru. Tak nás napadlo, že bychom si vyrobili raketu. Potom paní učitelka ustřihla kus plátna a my jsme vyráběli meteority, mimozemšťany, hvězdy a planety. Vše jsme nalepili a vznikl z toho vesmír.   Veronika  Poláčková