Vánoce nanečisto

Tradičně poslední víkend v listopadu patří na naší škole akci „Vánoce nanečisto“. Tentokrát jsme zavítali na chatu Aničku v Deštném v Orlických horách. Na dálku nás v pátek pozdravil čert a Mikuláš a poslali nadílku. Ráno nás potěšilo 15cm sněhu, to bylo radosti, honem ven a řádně si to užít. Nejenže se děti učily fotit zimní krajinu, ale také se u fotografování hezky bavily, když pořizovaly foto ze zimních radovánek. Pak honem upéct vánoční koláčky, připravit bramborový salát a řízky, udělat si vlastní ozdoby na stromeček s pomocí 3D pera… večeře byla skvělá a těch dárečků…hit letošních Vánoc byly ponožky, rukavice, přívěsky a hlavolamy.

Večerní pohádka nesmí chybět a pak si do soutěže vybrat tři nej fotky. V neděli přišlo vyhodnocení a rozdání odměn, balení a opět nový sníh. To se muselo využít i cestou na autobus. Myslím, že si to všichni užili.

Soňa