Víkendová akce Deštné

Blížila se zima a tak jsme tradičně vyjeli na víkendový pobyt. Tentokrát na chatu U sv.Matouše v Deštném v Orlických horách. Počasí bylo spíše aprílové, ale i tak jsme si na vycházce pěkně „zafotili“. Letos jsme kromě tradičních témat jako je krajina či makro fotili i na téma humorná situace. Šlo převážně o fotografie předmětů a krajiny v různých vzdálenostech.

Všechny fotografie jsme si poté řádně prohlédli a vyhodnotili si pro nás ty nej. Soutěžili jsme mezi sebou v kategoriích: krajina, makro, humor a vánoční tématika. Při prezentaci našich fotografií jsme se občas dost pobavili. Všichni byli řádně ohodnoceni, ti nejlepší získali samozřejmě cen více. Díky stálé podpoře různých firem máme možnost pracovat s moderní technikou. Vyrobili jsme si koláže, přání a fotografie dle našeho výběru. Za vše vděčíme firmě CeWe Fotolab Náchod, která nám toto zprostředkovává.

Fotografie je možné prohlédnout na https://fotostopa.rajce.idnes.cz/Destne_prosinec2019/