Výlet do Fajn parku

Konec školního roku je čas školních výletů. Všichni se na ně těší. Letos se první, druhé a třetí třídy domluvili a společně vyrazili k Chlumci nad Cidlinou do Fajn parku. Byla to určitá kompenzace za plánovaný leč neuskutečněný zimní výlet do planetária a Tonga v Hradci Králové. Tenkrát nám ho zmařila covidová opatření a následné uzavření Tonga kvůli rekonstrukci. Areál Fajn parku je rozlehlý a najdete tam všechny možné atrakce. Dětem se asi nejvíc líbila různá vozítka – mini cars, safari cars nebo ufo, skvělý byl Dinoprales a Hmyzákov, kde jsme potkali jedince v nadživotní velikosti. Někteří na nás mávli křídly nebo tlapou, otočili na nás hlavu nebo pohnuli ocasem. V první moment to vyděsilo i dospěláky. :) Úžasný zážitek bylo 10D kino. Bosov, Kozov, sopka, Indiánov, Hopsálkov… všechno stálo za to. Něco dobrého se dalo koupit v Jedlíkově a nakonec ještě závěrečná jízda vláčkem kolem celého areálu. Dalo by se tam strávit ještě spoustu času a pořád bychom nacházeli něco nového a zajímavého.