Výlet ŠD do Fajnparku

Kdo nevěří, ať tam běží! Nebo ať raději jede autobusem, protože tentokrát byl cílem výletu školní družiny Fajnpark, který je až u Chlumce nad Cidlinou. Tam bychom opravdu nedoběhli.

Rychle sníst oběd ve školní jídelně, nezapomenout batohy se svačinou a pitím a už jedeme. A konečně jsme na místě. Vítá nás Fajnpark. Vcházíme a nevíme, kam dřív. Tak začínáme hned u vchodu. Je tu hopsálkov, dumping, skákací balóny, běhací trampolíny, vzduchová děla, vodní děla, opičí dráha, indiánov, koukálkov, safari cars, mini cars. Všude samá radost, adrenalin. Když jsme se dostatečně vyskákali a občerstvili u stánku, tak pokračujeme v naší cestě. A vcházíme do dinoparku. Už z dálky slyšíme strašné zvuky. Je to opravdu vstup do druhohor. Někdo se i bojí, protože dinosauři se chovají jako živí. Potom vstoupíme do říše obřího hmyzu. Už jste viděli včelu, motýla, komára nebo klíště obřích rozměrů? My ano. Moc se nám líbila procházka bosovem. Byl to balzám na naše unavené nožky. A další občerstvení. Jak přišly k chuti ledové nanuky, dnes je opravdu teplo. Unavení, ale šťastní a plni zážitků, jedeme zpátky domů, za maminkou a tatínkem.

Daniela Lipenská