Zpráva z lyžačského výcviku č.2

Plni naděje jsme se probudili a očekávali včerejší sníh na stráních, ale vše bylo jinak. Po sněhu ani památky. Přesto se 3.družstvo vypravilo na běžeckou výpravu s názvem „Jdeme hledat včerejší sníh“. Našli ho a učili se základům běhu na lyžích. Nejvíce zážitků má Roman, který zlikvidoval nejvíce „krtinců“. Zbylá dvě družstva se vypravila na sjezdovku Aldrov. Zde nebyly vůbec ideální podmínky a k tomu obrovské množství lidí. Děti lze jen pochválit. Při výcviku se nikomu nic nestalo a jejich chování bylo výborné.

Odpoledne se počasí zhoršilo. Opět mžilo a foukal vítr. Uskutečnila se hra „Boj o ohně“, kdy smyslem bylo donést oheň (svíčku) při plnění úkolů do Jeruzaléma (chata v osadě Rezek).

Zitra všechna družstva razí na jedinou sjezdovku se sněhem a všichni doufáme, že se už konečně zlepší počasí.