Zprávy z Banátu 2

26. 5. 2019

Čmuchal jídlo/Míša je pes kterého našla Míša už včera, ale my jsme ho našli až dnes. Míša mu dala jméno Míša a naše skupina Čmuchal jídlo. Pes s nám byl tak věrný, že s námi šel od hospody, přes Gernik až na mlýnky a zpátky. Na mlýnkách  jsme si opekli vuřty a fotili jsme na téma voda. Stihli jsme se ještě vykoupat a ve čtyři hodiny jsme došli zpět do Gerniku. Po odpočinku jsme roznášeli zdravotnický materiál vybraným rodinám. Poté následovala večeře a koukání na hokej. Nakonec následovala večerka.

Autoři: Šimon Spilka, Jan Uher, Jakub Sláma, Matěj Papež, Patrik Kábrt

příběh dne:

Mě se dnes nejvíce líbil zážitek, jak jsme roznášeli zdravotnický materiál. Jedna paní nás pozvala k sobě domů a povídala o životě a nabízela nám sýry, ale bylo velmi dlouho tak jsme museli jít, a ta paní nám to prý přinese.

Autor: Agáta Fričová