Zprávy z lyžáku 2017 – 1. den

Dneska jedeme na lyžák: „Juchů :)“. Ráno jsme se sešli za školou. Všichni se těšili až konečně nastoupíme do autobusu. V autobusu jsme se všichni náramně bavili. Přijeli jsme do Herlíkovic. Spatřili jsme prudké sjezdovky a zděsili se. Poté jsme z autobusu vynesli zavazadla a přesunuli se do hotelu kde jsme poprvé spatřili své pokoje.Rychle jsme se museli přesunout na svah, kde nás učitelé rozdělili do skupin podle toho jak lyžujeme. Na sněhu si každý zalyžoval.Všichni byli hladoví, tak jsme se přesunuli do jídelny na oběd. Moc nám nechutnal, ale pár soust jsme snědli. Poté jsme se přesunuli na pokoj, kde jsme si odpočali. Poté nás učitelé zavolali do společenské místnosti, kde nám řekli informace o lyžáku. Přesunuli jsme se na pokoje, kde jsme měli polední pauzu. Po pár minutách jsme se oblékli a vyrazili na svah. Pár hodin jsme lyžovali a dělali různé kraviny na lyžích. Po lyžovačce jsme se vrátili do ubytovny. Odpočívali jsme, jedli, dělali kraviny, hráli hry a povídali si. Ve spěchu jsme vyrazili na večeři. K večeři byly špagety. Docela nám chutnaly. Pár minut jsme měli volno. Poté byl společný program a večerka. A hurá do postýlek :). Dnešní den se nám líbil.

Michalová, Haňková, Volínová a Frimlová