Zprávy z turistického kurzu – pondělí, úterý

V pondělí 10.9. jsme přijeli na chatu Prim v Deštném v Orlických horách. Vybalili jsme si saky paky a šli jsme na první turistickou vycházku. Když jsme přišli z vycházky, měli jsme oběd – nudlovou polévku kuřecí maso na smetaně s rýží. Moc nám to chutnalo. Odpoledne jsme si zakoupili kartičky na poznávací hru a začali jsme sbírat razítka na stanovištích v okolí. Po večeři jsme se sešli ve spoleečenské místnosti, kde pro nás družstvo děvčat připravilo spoustu her. Teenhle den byl super.
V úterý jsme se měli sejít ve společčenské místnosti, kde jsme si vysvětlovali rozdíl mezi turistickými a topografickými značkami. Potom jsme šli na další část Kačenčiny cesty sbírat další razítka. Došli jsme až nad kostel Sv. Matouše a dál jsme pokračovali směrem k „ZÁMEČKU – PADOLÍ“. 10 razítek pro nás bylo vstupenkou na nové golfové hřiště, kde jsme si to opravdu moc a moc užili. Dnešní večer pro nás chystají hry kluci, už se těšíme!

Nikola Uždilová, Tereza Musilová a Sabina Prouzová