Škola v přírodě 4.A a 5.A – Bartošovice

Ve dnech 9. – 12.5. se žáci 4. a 5.A zúčastnili pobytu v přírodě v Bartošovicích v Orlických horách. Přijeli jsme v úterý a hned ve středu jsme se vydali na celodenní výlet do muzea Tvrz Hanička, kde jsme si vyslechli poučný výklad o životě v pohraničí. Cestou zpět jsme si prohlédli Orlické hory z rozhledny na Anenském vrchu a plnili úkoly hry šipkovaná. Ve čtvrtek jsme se dopoledne učili a odpoledne se utkali v několika sportovních disciplínách. Po celou dobu pobytu žáci plnili sedm úkolů týkajících se koní. Ve čtvrtek večer se role vyměnily – žáci připravili stezku odvahy pro učitelky a asistentky. V pátek bylo velké hodnocení a odměňování všech sportovních klání, soutěží vědomostních a zdatnosti v udržování pořádku.

Všichni jsme si to hezky užili a těšíme se na další společně strávené chvíle.

Květa Kopecká