Lyžařský výcvik

23 žáků ze třídy 7.A se poslední týden před jarními prázdninami (a před zavřením škol z důvodu pandemie koronaviru) vydalo do Herlíkovic na lyžařský výcvik. Jak si můžete všimnout na fotkách, o pestrou zábavu nebyla nouze a co je hlavní, všichni jedinci se už mohou prohlásit za lyžaře.

Skupinka začátečníků trénovala základy lyžování na mírnějším Bubákově, naopak skupina zdatnějších lyžařů pilovala styl na sjezdovce vedoucí z hory Žalý (1019 m n. m.). Výuka běžeckého lyžování byla letos dobrovolná, přesto ji více než polovina třídy využila a mohli jsme tak společně dát na beneckých okruzích na půl den odpočinout nohám od přezkáčů. Ačkoli se jednalo o začátek března, podmínky na lyžování byly výborné.

Když jsme se jeden den nenechali odradit drobným mrholením, odměnou nám bylo azuro hned druhý den.

Celé třídě patří velká pochvala za bezproblémové zvládnutí kurzu a ještě větší pochvalu dostávají paní učitelky, které byly opravdu skvělými instruktorkami.