Škola v přírodě

Na konci května jsme se se třeťáky a čtvrťáky vypravili  na školu v přírodě. Ubytovali jsme se v Deštném v Orlických horách na chatě Anička, kterou naši starší žáci znají z turistických kurzů. Během pěti dnů. které jsme tam strávili, jsme zažili spoustu zábavy, legrace, poznali jsme se zase jinak než jen z prostředí školních lavic. Počasí nám přálo, a tak jsme každý den mohli vyrazit někam do okolí. Krásných míst je v okolí plno. Samozřejmě jsme neopomněli ani učení. Čtvrťáci pilně zkoušeli své divadelní představení o Přemyslovcích a Lucemburcích. jež pak předvedli po návratu celé škole. Mimochodem moc se jim to povedlo. Speciální poděkování určitě patří také personálu chaty Anička, který se o nás skvěle staral.